O sklepie

Ja i Srebrno-Złota 

Nazywam się Aleksandra Jarmużek i to właśnie ja prowadzę sklep www.srebrno-zlota.pl :) Sprzedażą przez internet zajmuję się... chyba od samego początku sprzedaży internetowej w Polsce - i właśnie biżuteria srebrna była tym, co wciągnęło mnie jako kobietę w ten wir - uwielbiam rzeczy piękne, czerpię ogromną przyjemność mogąc wyszukiwać piękną biżuterię i oferować ją moim Klientom i radość olbrzymią sprawia mi, kiedy moi Klienci są zadowoleni z realizowanych przeze mnie zamówień.

Moje wykształcenie i lwia część życia zawodowego to zarządzanie, marketing, przekazywanie wiedzy i obsługa Klienta w dużych firmach - głównie w branży związanej z wysposażeniem wnętrz, w której też zostawiłam znaczną część mojego serca :) Ale sprzedaż pięknej biżuterii w internecie towarzyszyła mi w tym czasie nieustannie. Efektem mojej niekończacej się przygody z wyposażeniem wnętrz jest drugi sklep, który prowadzę i do którego także gorąco zapraszam www.yourspace.pl 

W 2018 roku w związku ze znaczącymi zmianami w mojej osobistej rzeczywistości - działałność sklepu www.srebrno-zlota.pl została zawieszna. Jednak mimo wielkich zmian i przewartościowań - temat pozostał nadal dla mnie bliski i wyjątkowo istotny, więc przyznaję się szczerze - wiedziałam, że do niego wróce :) Więc oto jestem i Srebrno-Złota też jest :) 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do świata piękna. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, wsparcia lub doradztwa w zakresie towaru, który oferuję - jestem do Twojej dyspozycji!

Aleksandra Jarmużek

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl