Witaj: Nieznajomy

Zaloguj się

Rejestracja

Ilość: 0 szt.

Wartość: 0.00 PLN

ZOBACZ

Pokaż produkty zodiaku:

Pokaż produkty z kamieniem:

Pokaż produkty z grupy:

Pokaż produkty producenta:

WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE
Odwiedź Srebrno-zlota.pl na ShopMania


O nas

Swoją "przygodę" z biżuterią rozpoczęłam w 2005 roku i od tego czasu regularnie ją kontynuuję. Zawsze fascynowałą mnie biżuteria srebrna - to właśnie srebrne dodatki przyciągały mój wzrok - to w srebrnej biżuterii odnajdywałam takie egzemplarze, które były jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne - dziś mogłabym powiedzieć - wręcz autorskie. Zainteresowanie kamieniami naturalnymi pojawiło się jako naturalna konsekwencja zainteresowania kobiecymi dodatkami...:-)

I tak od 2005 roku w każdym dniu - nie bez przyjemności - pojawia się biżuteria: teraz już nie tylko srebrna ale także i złota - dla kobiet świadomych swojej wartości, pewnych tego, że wiedzą czego chcą - dla Kobiet Wyjątkowych. W moim sklepie proponuję biżuterię marki STAVIORI, której jestem autoryzowanym, niezależnym dystrybutorem, Oprócz tego jest szereg biżuterii, którą wybieram sama - egzemplarzy, których powtarzalność jest minimalna, bądź które powtarzalne nie są. Pochodzi ona z różnych zakątków naszego globu - począwszy od "made in Poland" przez włoską, belgijską, po biżuterię m.in. z Indii i Tajlandii.

Osoby planujące zaręczyć się, lub wymienić między sobą obrączki - też znajdą coś dla siebie - wzornictwo klasyczne jak  i nowoczesne, obrączki jednokolorowe i dwukolorowe, takie z oprawionymi brylantami  od wyboru do koloru!!

Mam nadzieję, że biżuteria, którą znajdziesz w moim sklepie - stanie się dającym olbrzymią radość prezentem, idealną nagrodą dla samej/samego siebie, bądź miłym akcentem, który umili dzień - czego zarówno Tobie jak i sobie życzę.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, lub masz pomysły co do funkcjonowania i oferty - bardzo proszę o kontakt - z przyjemnością się z nimi zapoznam. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, sugestii, pomocy w kwestii wyboru - jestem do dyspozycji aby Ci pomóc.

Zapraszam do zakupów w moim sklepie www.srebrno-zlota.pl

 

Aleksandra Jarmużek

 

 

 

cofnij